Relokacja pojazdów na kołach

Proponujemy nowoczesną usługę w logistyce zarządzania pojazdami skierowaną do Firm, które ceniąc sobie czas, wygodę oraz koszty, koncentrują się na prowadzeniu podstawowej działalności gospodarczej, zlecając na zewnątrz wykonanie usług związanych z czasochłonnym przemieszczaniem aut. Korzystając z Naszych usług naprawa lub przemieszczenie auta lub floty aut na kołach nie była nigdy tak prosta. To tak jakby mieć wynajętego Szofera. Wyjazd do serwisu lub na wymianę ogumienia nie oznacza już opuszczenia własnego miejsca pracy bądź domu lub oddelegowania do tych czynności pracownika. Zrobimy to za Państwa, a korki będą Naszą udręką. Auto podstawimy na wybrane miejsce i czas.

Relokacja pojazdu: jeżeli Ty lub Twój pracownik planujecie kolację firmową lub spotkanie biznesowe z kontrahentem, a chcecie bezpiecznie i szybko wrócić do domu aby rano mieć samochód do dyspozycji proponujemy zmianę miejsca położenia auta, jego odprowadzenie, przemieszczenie z punktu A do punktu B w usługach door to door.

Relokacja serwisowa: jeżeli planujesz odprowadzenie auta do serwisu, myjni lub na sezonową wymianę opon nie trać cennego czasu i zadzwoń po Naszego Szofera. Odbierzemy auto we wskazanym czasie i miejscu, dostarczymy do serwisu, a następnie przekażemy je Tobie po wykonaniu usługi. Każde pobranie i zdanie pojazdu odnotowywane jest specjalnym protokołem poświadczającym stan pojazdu przed i po wykonaniu usługi.

Relokacja rent a car: jeżeli Twoja Firma nie chce uczestniczyć w skomplikowanym logistycznie procesie przekazania i zdania wynajmowanego pojazdu proponujemy outsourcing usług. Nasz Szofer przekaże i odbierze pojazd za Ciebie, podpisze odpowiednie dokumenty w dogodnym i wybranym wcześniej przez Klienta miejscu, a Twoja Firma osiągnie zasięg krajowy, a jej pojazdy będą dostępne na terenie całej Polski.

Leasing pracowniczy: usługa skierowana do Firm potrzebujących zastępstwa pracowniczego, poprzez czasowe oddelegowanie pracownika do wyłącznej dyspozycji Firmy zlecającej na wybrany okres czasu .Oferujemy leasing pracowników pojedynczych  jak i całe zespoły pracownicze, które przejmują pełne procesy w logistyce przemieszczania aut.

Zapraszamy do współpracy firmy ubezpieczeniowe, rent a car, leasingowe, car fleet management oraz dealerów samochodowych.

Skontaktuj się z Nami, przeprowadzimy analizę potrzeb Twojej Firmy i zaproponujemy optymalne rozwiązania logistyczne obniżające koszty prowadzenia dotychczasowej działalności.