O nas

O firmie Driver Service

Driver Service Sp. z o.o. powstała w 2007 roku w Warszawie. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla firm wymagających wszechstronnych usług transportowych, od tradycyjnych przewozów przez udostępnianie kierowców po usługi „door to door” dla pojazdów. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców oraz ich zainteresowaniu motoryzacją, oferowane przez Driver Service rozwiązania są efektywne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Wyróżniamy się dużą elastycznością oraz wysokim poziomem kultury osobistej naszych kierowców. Klienci polecają nas swoim partnerom biznesowym, dzięki czemu zyskujemy coraz silniejszą pozycję na rynku. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, tak aby sprostać jego oczekiwaniom.

Firma Driver Service jest obecna na rynku mazowieckim. Od 2005 roku zajmujemy się nocnym oprowadzaniem pojazdów na terenie Warszawy (www.odprowadzanie.pl), obecnie autoBANIA.
W 2009 roku zbudowaliśmy sieć franczyzową dla marki „
odprowadzanie.pl” dzięki czemu usługi door to door są dostępne w następujących regionach:MAPA

  • Warszawa

  • Aglomeracja Śląska

  • Bydgoszcz

  • Częstochowa

  • Poznań

  • Wrocław

W 2011 roku nasza firma została połączona z firmą „auto BANIA”. Po fuzji staliśmy się niekwestionowanym liderem nocnego rynku usług door to door. Jako innowację wykorzystujemy składane skutery, które spakowane w nieprzemakalną torbę mieszczę się do bagażnika kompaktowego samochodu.

Usługi dzienne są świadczone pod marką Driver Service.

Quality of service:

Oferowane przez nas usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Kierowcy zostali odpowiednio przeszkoleni, mają doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Wszechstronna możliwość składnia zleceń, oraz szeroka gama usług sprawi, że nawet najbardziej wymagające osoby będą usatysfakcjonowane. Świadczy o tym coraz większe grono Klientów, którzy nam zaufali.